СЬОГОДНІ - ДЕНЬ АДМІНІСТРАТОРА ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ!

Дата: 06.09.2023 13:30

👩‍💻Адміністратори ЦНАП – наша головна цінність та основа якісного сервісу. Вони забезпечують ефективне надання послуг громадянам та бізнесу, спрощують доступ до державних послуг, зменшують бюрократичні бар’єри та прискорюють процедури отримання документів.

👏👍У цей день висловлюємо найщиріші вітання великій та потужній команді відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради, яка щодня забезпечує своєчасне, повне і якісне надання адміністративних послуг мешканцям не тільки нашої громади, а й сусідніх громад.

💙💛Прийміть же щиру вдячність за сумлінну працю, високий професійний рівень та самовіддачу.

👍Бажаємо Вам натхнення у роботі та легкої комунікації з відвідувачами. Нехай ваша компетентність та індивідуальний підхід і надалі допомагають вам знаходити спільну мову із заявниками, а їхня усмішка і вдячність зігріває ваші серця.

👍🇺🇦Пишаємося, що маємо таку команду професіоналів!