ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 18.09.2023 13:46

Сприяючи забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника селищного голови Олени БОХАН, в ході якої було опрацьовано наступні питання:

🔹про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

🔹про розгляд питання щодо постановки на облік дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах;

🔹про надання дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна від імені малолітнього;

🔹про належне виконання батьківських обов’язків матір’ю відносно двох малолітніх дітей;

🔹про затвердження індивідуальних планів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах;

Під час розгляду вказаних питань приймалися до уваги умови проживання сімей, потреби дітей, відносини в сім’ї, ставлення батьків до виконання їх батьківських обов’язків, забезпечення батьками належного догляду за дітьми. Заслухали представників сторін заявників.

За результатами засідання, враховуючи особливості кожної окремої справи, були прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на результативне вирішення проблем виховання, захисту прав та інтересів дітей.