ОСВІТЯНИ НАШОЇ ГРОМАДИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРИБИРАННЯ "WORLD CLEANUP DAY"

Дата: 19.09.2023 14:58

🔖Щороку в третю суботу вересня проходить акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»,"Let Do IT World" участь у якому приймає 70 мільйонів учасників у 191 країн світу.

📢До неї активно долучилися педагоги, обслуговуючий персонал та учні навчальних закладів Дубов’язівської селищної ради.

☝️Свідоме суспільство обирає чисте навколишнє середовище, комунікацію в колі однодумців та щасливе майбутнє нашої планети.

👏Дякуємо усім, хто долучився до цієї акції та вніс свій внесок у досягнення її мети!

🤝Спільно ми можемо досягти більше!

(Фото знаходять нижче)