Російська мережа ботів під назвою “Цифровая Армия России” масово вкидала в телеграм-канали текст та коментарі про неминучий блекаут в Україні.

Дата: 20.09.2023 13:00

Пропагандисти рф на 6 вересня підготували відповідний текст та чотири версії коментарів: короткі, довгі, російською та українською мовами.

Текст містить посилання на справжніх посадових осіб, які дійсно давали коментарі щодо стану енергетичної системи. Фейк заснований на частковій правді краще працює. Розраховано на те, що читачі згадають, що були новини, де Садовий чи директор ДТЕК справді щось говорили про блекаут. А от перевіряти точність цитат уже ніхто не стане.

Будьте пильними і розумійте, що росія постійно намагається розколоти українське суспільство, підбурити на внутрішні протистояння. Основна ознака таких вкидів: перекладання вини з нападника росії на “київський режим”.

Читати ТУТ