ПОВАЖНИЙ ЮВІЛЕЙ ВІДСВЯТКУВАЛА МЕШКАНКА СЕЛА РОМАНЧУКОВЕ

Дата: 21.09.2023 14:01

90 років Марії Дмитрівни Барабаш – це приклад міцного характеру та незгасної любові до родини.

Будучи з багатодітної сім’ї, усе своє життя вона важко працювала різноробочою на ланці в колгоспі. Не бракувало роботи й вдома. Тримала з чоловіком господарство, працювала на городі. У шлюбі народилося двоє дітей: син та дочка. Нині вже онуки, а їх четверо, мають своїх дітей. Ну а пані Марія, відповідно, правнуків.

На схилі літ поважна ювілярка не полишає оптимізму, бажаючи дожити до перемоги України. Її надихаюча стійкість - приклад для всіх нас.

Привітати іменинницю з Днем народження завітали заступник селищного голови Олена БОХАН, староста Чернечослобідського старостинського округу Сергій ТРИГУБ, директор Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Дубов’язівської селищної ради» Алла ЯРОВА та спеціаліст установи Лідія КАРПЕНКО.

Вони побажали пані Марії міцного здоров’я і в колі люблячої родини відсвяткувати перемогу України.

Нехай же щастя буде вірним супутником у вашому житті, дорога Маріє Дмитрівно, радості, тепла, уваги й заслуженої поваги рідних і близьких людей.

З ювілеєм!