Сьогодні весь світ вшановує пам’ять жертв жахливої трагедії, яка сталася у Бабиному Яру 82 роки тому.

Дата: 29.09.2023 18:31

Масові розстріли розпочалися 29 вересня 1941 року і за декілька тижнів там були закатовані та вбиті десятки тисяч дітей, жінок, чоловіків.
На жаль, у 21 столітті українську землю знов окропила кров невинних жертв, яких вбивають російські окупанти.
Ми пам’ятаємо всіх, чиє майбутнє обірвали безжальні кати. І боремося сьогодні, щоб кожен військовий злочинець отримав своє покарання!

Джерело: https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/post /pfbid02ty6hhDqFXTmRctw4dKyRdLqFHe9HacFueoXxCETQCVKHr9apomF4hrSNXY6J6WKQl