ДОРОГІ НАШІ ГЕРОЇ, НЕЗЛАМНІ ВОЇНИ!

Дата: 01.10.2023 09:10

Від щирого серця вітаю вас з Днем захисників та захисниць України та Днем Українського козацтва, які символічно призначено на церковне свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Заступниця та покровителька завжди боронила наш народ, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Цей день поєднує державні, родинні і духовні цінності, які символізують зв'язок поколінь та особливо шануються українцями.
Справа захисту незалежності згуртувала і військових, і добровольців, і волонтерів. Цього дня ми вшановуємо тих, хто, виконуючи свій обов’язок на бойовому посту чи у мирній справі, робить внесок у справу захисту держави, всіх, хто ціною свого життя вписав в історію свої героїчні імена.

Безмежна вдячність вам, наші герої, які щоденно, ризикуючи власним здоров’ям і життям, стоять на сторожі Незалежності України, зміцнюють її національну безпеку, захищають свою державу, свій дім і своїх близьких.

У цей святковий день бажаю незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я.

Низько вклоняюся усім, хто віддав найцінніше - життя у боротьбі за нашу волю, за наше майбутнє!
Зі святом Вас дорогі наші захисники!

З повагою,
Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК