БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД НА ПІДТРИМКУ ЗСУ У ГРУЖЧАНСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ

Дата: 02.10.2023 18:35

З нагоди Дня захисників та захисниць України у Гружчанському сільському будинку культури – філії КЗ «Дубов’язівський центр культури і дозвілля» відбувся благодійний концерт, метою якого був збір коштів на підтримку українських захисників.

Участь в заході взяли начальник відділу культури та туризму Дубов’язівської селищної ради Тетяна ОСАДЧА та староста Гружчанського старостинського округу Лілія ГРАДУН.

Піднесена, пронизана щирими патріотичними мотивами атмосфера заходу не була б такою без талановитих, майстерних та віртуозних учасників свята – ведучих, солістів та дуетів закладу культури. Кожне виконання пісні – то яскрава окраса миттєвостей програми.

В підсумку було зібрано 4 500 грн. Кошти будуть використані на потреби Збройних Сил України.

Дякуємо всім причетним до створення концерту і всім присутнім, хто підтримав фінансово. Кожна ваша гривня - це ваш вклад в нашу Перемогу!

Слава захисникам та захисницям України!