Роботодавці Сумщини потребують робочих рук

Дата: 05.10.2023 13:48

Cтаном на 2 жовтня поточного року в базі даних обласної служби зайнятості налічується майже 1600 вільних робочих місць і вакантних посад з середньою заробітною платою у 9082 гривні.

Якщо мінімальний розмір оплати праці спостерігається  у сфері освіти - 7292 грн, то максимальний - 11156 грн пропонують роботодавці у сфері постачання електроенергії та газу, 10667 грн у сфері інформації та телекомунікації, 10308 грн у сільському господарстві..

Найбільшу потребу в кадрах мають підприємства:  переробної промисловості – 18,4%, освіти  - 13,5%, сфери торгівлі та ремонту транспортних засобів – 13,37%.

На сьогодні роботодавцям Сумщини потрібні: водії автотранспортних засобів, машиністи (кочегари) котельної, підсобні робітники, кухарі, токарі, продавці, оператори котельні, листоноші, швачки..

Звернутися до Конотопської філії Сумського обласного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні можна за адресою : м. Конотоп, вул. М. Сусла, 20.

Телефон для довідок: 044-244-94-18, 050-30-55-318

Завжди актуальні вакансії:

- на сайті Cумського обласного центру зайнятості за посиланням
 -
на інформаційному Telegram-каналі вакансій Державної служби зайнятості «Робота зараз: Державна служба зайнятості»
 - Єдиному порталі вакансій