ПРОДОВЖУЮТЬСЯ ЗАХОДИ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ У ГРУЖЧАНСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ

Дата: 09.10.2023 14:09

Цими вихідними на території Гружчанського старостинського округу пройшов благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України для мешканців с. Дубинка.

За дорученням очільника громади Леоніда БІЛИКА участь в ньому взяла заступник селищного голови Олена БОХАН.

Концертну програму провели в патріотичний атмосфері учасники художньої самодіяльності Землянського СК-філії КЗ «Дубов’язівський центр культури та дозвілля» та Гружчанського СБК-філії КЗ «Дубов’язівський центр культури та дозвілля».

Також на заході були відзначені подяками керівники місцевих підприємств Роман РИМАРЕНКО та Денис КУЛІШОВ за незмінну підтримку Збройних Сил України від командира 211 окремого спеціального батальйону підполковника Володимира ЛАВРИКА.

В підсумку заходу було зібрано 6 200 грн., з них мешканцями с. Дубинка - 5 200 грн.

Висловлюємо вдячність кожному, хто долучився до збору коштів для наших захисників! Тільки спільно ми наближаємо перемогу! Тільки разом ми непереможні!