РОБОЧИЙ ВІЗИТ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА

Дата: 16.10.2023 10:20

В рамках робочої поїздки Дубов’язівську територіальну громаду відвідав народний депутат України Максим ГУЗЕНКО.

Спільно з Дубов’язівським селищним головою Леонідом БІЛИКОМ він відвідав опорний навчальний заклад, де тривають ремонтні роботи з облаштування фасаду приміщення.

Ознайомившись із станом виконання робіт, народний обранець також оглянув найпростіше укриття та відремонтований дах школи. Разом із директором закладу обговорили найбільш проблемні питання, що потребують додаткового вирішення для успішного завершення окремих робіт у закладі.

Також Максим ГУЗЕНКО та Леонід БІЛИК долучились до благодійного ярмарку на підтримку Збройних Сил України, який проходив на території навчального закладу. Вони подякували організаторам та учасникам заходу за реалізацію великої справи, що невпинно наближає нашу країну до перемоги.

Організований спільно дітьми, вчителями та батьками, захід зібрав в загальному підсумку 16225,30 грн. Ці кошти були переказані на авто українським захисникам.