📢ВІДНОВЛЕННЯ ТА ПІДТРИМКА: НА СУМЩИНІ СТАРТУЄ ГРАНТОВА ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ МАЛОГО ТА МІКРОБІЗНЕСУ

Дата: 20.10.2023 11:47

✅Міжнародна гуманітарна організація Save the Children у співпраці з у співпраці з Центром Підтримки Бізнесу та Економічного Розвитку раді оголосити проєкт грантової

допомоги для відновлення та підтримки економічного розвитку постраждалих громад Сумської області (Шостківський район, Конотопський район, Охтирський район).

👉Зазначимо, що ця програма спрямована на надання фінансової підтримки у розмірі 2500 доларів США для допомоги підприємцям малого та мікробізнесу у відновленні та зміцненні економічного потенціалу.

📝Перелік громад, охоплених програмою:

☝️Перші до кордону громади, при оцінці матимуть пріоритет*

✔Шосткинський район

✔Тростянецька територіальна громада

✔Охтирська територіальна громада

✔Кирилівська територіальна громада

👉Програма надання допомоги розподілена на два кроки:

1. Проходження дводенної тренінгової програми, яка надає практичні знання з написання бізнес-планів та подачу грантових заявок на отримання грошової допомоги

від міжнародних організацій.

2. Подання на грантову програму Save the children з подальшою участю у конкурсному відборі для отримання грошової допомоги на відновлення чи підтримку бізнесу

розміром 2500$.

☝️Зазначимо, що з початку року Save the Children здійснює дистрибуцію гігієнічних та продуктових наборів, а також проводить реєстрацію населення у постраждалих

громадах Сумщини для отримання багатоцільової грошової допомоги. Ця робота ведеться і зараз. Поява нової програми дійсно актуальна, адже стимулювання

економічної активності на місцях, підтримка бізнесу та підприємців - першочергові кроки до відбудови країни та її економіки.

☝️Зауважимо, що допомога надається лише для одного представника родини і має бути спрямована на реалізацію представленого на конкурсі бізнес-плану.

✅Використання гранту МОЖЕ включати, але не обмежується:

– Придбання спеціалізованого обладнання, інструментів, необхідних для виробництва/переробки.

– Оренда приміщень (до 3 місяців).

– Невеликий ремонт та облаштування приміщень (включаючи меблі, стелажі тощо).

– Витрати на створення додаткових робочих місць і підтримання їх протягом до 3 місяців, не більше 40% суми гранту.

– Закупівля сировини для виробничого процесу (до 30% суми гранту)

– Отримання послуг (до 30% суми гранту)

– Транспортування обладнання/персоналу.

– Інше.

✔Учать у грантовій програмі є безкоштовною. Для отримання гранту, проходження дводенного тренінгу та подання бізнес-плану є обов’язковою вимогою. Участь у

тренінговій програмі є безкоштовною.

👉Реєстрація на участь у програмі: https://kobo-ee.savethechildren.net/x/bCvfSxAx

❗Кінцевий термін реєстрації: 01.11.2023

👉ДОВІДКОВО:

Save the Children — це міжнародна організація, яка займається захистом і покращенням добробуту дітей у складні часи, такі як війни, стихійні лиха тощо.

Починаючи з 2014 року Save the Children доставляє гуманітарну допомогу дітям та їхнім родинам в Україні.

Центр Підтримки Бізнесу та Економічного Розвитку розробляє та впроваджує стратегії регіонального економічного розвитку та програми підтримки малого та середнього

бізнесу. Центр є засновником Української Асоціації Центрів Підтримки Бізнесу (UABSC).

Разом ми працюємо над тим, щоб забезпечити стійке та стале відновлення постраждалих громад і створити умови для підвищення життєвого рівня та добробуту дітей та їхніх сімей.