ВІДБУЛАСЬ РОЗШИРЕНА АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 23.10.2023 18:43

Фото без опису  Фото без опису

📅В ході щомісячної спільної апаратної наради Дубов'язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА з начальниками відділів, керівниками структурних підрозділів виконавчих органів та старостами старостинських округів підбито підсумки роботи за минулий місяць та окреслено низку ключових завдань на найближчі тижні.

👉Очільник громади заслухав звіти старост щодо початку та ходу опалювального сезону у закладах соціальної сфери, благоустрою територій, роботи з громадянами та ряду поточних питань робочого характеру.

✅Кожне з питань, що потребувало нагального вирішення, опрацьовували спільно з відповідними фахівцями відділів і підрозділів селищної ради та його за результатами надавали відповідні роз'яснення та рекомендації.

✔За підсумками наради її учасники отримали вичерпні відповіді на хвилюючі питання, а окремі виконавці отримали ряд важливих доручень від селищного голови.