📌ВІДБУЛАСЬ 39 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ ДЕПУТАТІВ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 26.10.2023 07:58

🗓25 жовтня пройшла 39 сесія 8 скликання депутатів Дубов’язівської селищної ради під головуванням очільника громади Леоніда БІЛИКА.

😔Перед початком роботи усі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

👉Першими свою роботу розпочали постійні комісії, які на спільному засіданні розглянули та обговорили кожен з проєктів рішень.

✔В ході роботи депутати затвердили низку звітів про виконання програм у сфері освіти, культури, медицини та соціального захисту населення за 9 місяців поточного року, підтримали внесення змін до програм з благоустрою, культури, соціально-економічного розвитку громади, програми підтримки військовослужбовців, членів сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які брали участь у захисті України від збройної агресії російської федерації на 2023-2024 роки та комплексної програми «Правопорядок на 2022-2025 роки», а також заслухали звіт поліцейського офіцера громади щодо дотримання правопорядку на території селищної ради за 9 місяців 2023 року.

👉Також було розглянуто та схвалено ряд питань із землеустрою, цивільного захисту та юридичного спрямування.

📍Повний перелік рішень сесії, а також результати поіменного голосування, буде додатково опубліковано на офіційному сайті Дубов’язівської селищної ради.