28 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД НАЦИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата: 28.10.2023 10:36

У цей день Україна віддає шану українцям, які боролись і перемогли нацизм у роки Другої світової війни та дякує тим, хто в тилу працею наближав розгром ворога, допомагав відбудовувати країну з руїн.

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в тій жахливій війні.

Минуло вже 79 років. Але до нині біль людських втрат не вщухає. А на тлі теперішніх подій в Україні цей біль стає ще сильнішим. Українці – нація героїв! Бути українцем – бути сміливим.

У часи сьогодення, на жаль, історія повторюється і в нашій країні зараз гинуть кращі сини і доньки. Зі зброєю в руках вони гордо продовжують справу пращурів – захищають Україну.

Зараз ми, як ніколи, усвідомлюємо ціну свободи. Тож пам'ятаймо нашу історію та ту ціну, якою вона виборюється!

Вічна пам'ять полеглим Героям...

Слава захисникам та захисницям України!