«А ПАМ’ЯТЬ ЖИВЕ СЕРЕД НАЩАДКІВ, І ЖИТИМЕ ЩЕ ДОВГО У ВІКАХ»

Дата: 29.10.2023 08:00

З нагоди 79-ї річниці визволення України від нацистських загарбників 28 жовтня відбулися покладання квітів за участі керівництва Дубов’язівської селищної ради, депутатів, місцевих агропідприємців, старост старостинських округів, працівників старостатів, закладів культури та мешканців населених пунктів до пам’ятних знаків та братських могил полеглих воїнів, які звільняли рідну землю від ворожої навали.

Ніколи не забудемо про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним…

Тоді українці сплатили надзвичайно високу і страшну ціну – близько 10 мільйонів життів наших земляків.

Сьогодні ми знову переживаємо страшну кровопролитну війну, знову боремося з агресором за своє право на існування як окремий народ, що має власну незалежну державу. Як і 80 років тому, український народ став на оборону рідної землі.

Пам’ятаємо всіх героїв, чия боротьба сприяла звільненню України від нацистів. Жива пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в тій жахливій війні.

Доземний уклін усім захисникам України! Ви є прикладом для тих, хто захищає рідну землю сьогодні!

Вічна пам’ять усім, хто віддав життя за Україну! Слава полеглим Героям!