ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 06.11.2023 14:48

6 листопада відбулась щотижнева нарада заступника селищного голови Наталії ГАРЯЧОЇ з начальниками відділів та керівниками структурних підрозділів виконавчих органів, в ході якої було заслухано доповіді щодо стану справ за напрямками діяльності кожного відділу та підрозділу, обговорені шляхи вирішення проблемних питань, визначено низку пріоритетних завдань на поточний тиждень.

👉На контролі – визначення та вирішення ключових проблемних питань основних сфер життєдіяльності громади: соціальної, освітньої, економічної, медичної, культурної, правоохоронної, благоустрою.

🔖В зоні підвищеної уваги залишається проходження опалювального сезону на території Дубов’язівської селищної ради та оперативне вирішення проблемних питань, якщо такі виникають, пов’язаних з ним.

🤝Спільно було напрацьовано ряд важливих завдань, які мають бути реалізовані в визначені терміни.

✔За підсумками проведеної наради були надані відповідні доручення та рекомендації.