УВАГА! ЗМІНЕНО ЧАС КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ❗

Дата: 07.11.2023 18:21

🖊Відповідне розпорядження підписав голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ

📍«Внести зміни до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації — начальника обласної військової адміністрації від 25.05.2023 № 205-ОД ‹Про запровадження комендантської години», виклавши пункт 1 у такій редакції: «Установили з 00:00 09.11.2023 на території Сумської області комендантську годину з 23:00 до 05:00 години, у тому числі шляхом заборони перебування громадян у встановлений період доби на вулицях та інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток, а також pyxy транспортних засобів», – йдеться у розпорядженні 619-ОД від 6 листопада 2023 року (https://sm.gov.ua/images/docs/2023/619.pdf)