СЬОГОДНІ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СВЯТКУЄ МУДРИЙ КЕРІВНИК ТА ЧУДОВА ЛЮДИНА – ДУБОВ’ЯЗІВСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА БІЛИК ЛЕОНІД ІВАНОВИЧ

Дата: 08.11.2023 08:15

Шановний Леоніде Івановичу!

Від імені великого та дружнього колективу селищної ради, старостинських округів та депутатського корпусу вітаємо Вас з Днем народження.

У цей святковий день прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я та щасливого довголіття. Нехай любов і увага близьких наповнюють Ваше золоте серце радістю! Зичимо Вам бадьорого настрою та наснаги у відданому служінні на благо мешканців Дубов’язівської територіальної громади!

Нехай збудуться всі Ваші плани і надії, а в домі завжди будуть добро і радість. Щоб Вас ніколи не залишала віра, надія і любов, а роки, які попереду будуть яскравими, наповненими щасливими подіями!

Нехай доля буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, мирне небо, вірних і надійних друзів.

Зі святом!