У ДУБОВ’ЯЗІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ФУНКЦІОНУВАТИМЕ ПРОСТІР ДЛЯ РОЗВИТКУ, НАВЧАННЯ, ТВОРЧОСТІ ТА АКТИВНОГО ДОЗВІЛЛЯ МОЛОДІ

Дата: 08.11.2023 15:30

У невимушеній та легкій атмосфері відбулась сьогодні зустріч представників Сумського осередку БО “Благодійний фонд “РОКАДА” з членами молодіжної ради Дубов’язівської селищної ради, лідерами учнівського самоврядування та представниками селищної ради освітнього, культурного та проєктного напряму діяльності, де були заслухані пропозиції молоді щодо облаштування майбутнього молодіжного центру на території нашої громади.

Важливим етапом бесіди було визначення формату цього простору, а саме його місце розташування, перелік умов, за яких це простір буде активно використовуватись тощо.

Представники фонду детально познайомили присутніх із напрямками роботи БО «РОКАДА», поділилися успішними практиками інших громад, що вже втілили в життя соціально-важливі проєкти на своїй території з підтримки саме цього фонду і презентували ключові пункти, за якими буде реалізовано вищезгаданий проєкт у нас.

Поспілкувавшись з молоддю, обговоривши побажання та врахувавши всі зауваження, було визначено всі потреби майбутнього центру у матеріально-технічному забезпеченні і підготовлено план дій щодо переходу до практичного втілення всього вищезазначеного у життя.