🤝РАЗОМ - МИ СИЛА: ДУБОВ’ЯЗІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА НАЛАГОДЖУЄ АКТИВНУ СПІВПРАЦЮ З ІНШИМИ ГРОМАДАМИ УКРАЇНИ

Дата: 17.11.2023 12:05

📌14-15 листопада 2023 року заступник Дубов'язівського селищного голови Наталія ГАРЯЧА та проєктна менеджерка громади Ольга БУДЕЙЧУК взяли участь у діалоговому заході з представниками органів місцевого самоврядування територіальних громад - партнерів USAID "Говерла" з Миколаївської, Сумської, Чернігівської та Харківської областей, який відбувся в с. Ізки Закарпатської області.

✔Метою зібрання було представлення напрацювань USAID "Говерла" з підтримки територіальних громад, обговорення актуальних першочергових потреб територіальних громад та визначення напрямів їх підтримки з боку USAID "Говерла".

🔖Головним завданням заходу було ознайомлення громад-партнерок з напрацюваннями першочергових пріоритетних напрямків співпраці громад з чотирьох областей з Проєктом USAID ГОВЕРЛА.
Основними були визначені наступні напрямками співпраці:
✅місцевий економічний розвиток;
✅інструменти наповнення місцевих бюджетів;
✅управління активами;
відновлення та відбудова;
✅інструменти для покращення якості муніципальних послуг;
✅інституційно-організаційне забезпечення виконання повноважень наданих громадам у межах реформи децентралізації;
✅міжмуніципальне співробітництво;
✅активізація та залучення громадськості до прийняття рішень.

🤝За результатами даного заходу було визначено пріоритетні напрями співпраці нашої громади з Проєктом, та налагоджено дружню співпрацю з іншими громадами.

🇺🇦Дубов'язівська селищна територіальна громада висловлює щиру вдячність HOVERLA / проєкт USAID в Україні та всьому американському народу за невпинну підтримку наших громад у такий нелегкий час!