🤝СПІВПРАЦЯ З МІЖНАРОДНИМИ ПАРТНЕРАМИ – ОДИН З ПРІОРИТЕТНИХ НАПРЯМІВ ДІЯЛЬНОСТІ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
Дата: 17.11.2023 13:02
Кількість переглядів: 118
14-15 листопада 2023 року Дубов’язівський селищний голова Леонід Білик спільно з головами громад Конотопського району взяв участь у 2-ій міжнародній виставці-конференції ReBuild Ukraine powered by Energy, що відбулася у м. Варшава (Республіка Польща). Організатором виставки виступила міжнародна виставкова компанія «Прем’єр Експо».
Ця конференція є платформою для презентацій проєктів відновлення, матеріалів, технологій та обладнання, а також інвестиційних та донорських кейсів, необхідних для відновлення зруйнованої війною економіки України, з акцентом на соціальну та критичну інфраструктуру, промисловість, енергетику та житло. Вона зібрала бізнес, фонди, фінансові організації та представників урядів з 28 країн.
Ключовою тезою обговорення було прискорення залучення фінансування на відновлення та розвиток українських громад, які постраждали від російської агресії, шляхом об’єднання у публічному просторі (наживо) державних та міжнародних структур, територіальних громад, представників фондів, інвестиційних та будівельних компаній.
Досвід інших громад-партнерок, нові можливості, нові знайомства – безцінні. І не буває так, що інвестор чи донор чекає з чемоданом грошей. Фінансуються конкретні цікаві проекти, за якими стоять конкретні люди. Саме в цьому напрямі активно працює Дубов’язівська територіальна громада, докладаючи максимум зусиль для забезпечення позитивного результату.
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Велика вдячність європейській спільноті за підтримку та сприяння відновленні українських громад!
Разом спільними зусиллями збудуємо та відновимо нашу державу!
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)
« повернутися