З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

Дата: 21.11.2023 08:30

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які борються за незалежність та мир в Україні, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі!

Пам’ятаймо, що за свободу і гідність кожного з нас заплачено життями Героїв Небесної Сотні, тисяч воїнів, добровольців і волонтерів, мирних співгромадян!

Сила наша – у єдності! Ми – українці! Наша нація – нескорених, сильних, вольових борців за свободу і справедливість!

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у кожній українській домівці, не згасає віра в щасливе майбутнє української держави! Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!