👨‍🚒ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ЩОДО СТВОРЕННЯ ПОЖЕЖНИХ КОМАНД НА ТЕРИТОРІЇ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 22.11.2023 19:00

📍22 листопада відбулась нарада керівництва селищної ради з фахівцями Конотопського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області щодо питання створення та функціонування місцевих пожежних команд на території Дубов’язівської селищної ради.
👉В ході роботи було розглянуто питання забезпечення належних умов для перебування працівників пожежно-рятувальних підрозділів та пожежних автомобілів, проведення поточних ремонтів приміщень, навчання та забезпечення соціального захисту працівників і вжиття заходів щодо підтримання їх у постійній бойовій готовності.
🤝За підсумками наради були напрацьовані відповідні рішення та враховані всі ключові пропозиції