ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 22.11.2023 19:01

22 листопада відбулось засідання виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради під головуванням очільника громади Леоніда БІЛИКА, в ході якого було розглянуто та прийнято ряд важливих рішень.

Перед початком роботи всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих внаслідок збройної агресії рф проти України.
В ході роботи члени виконкому схвалили низку проектів рішень, що стосувалися соціально-економічного розвитку, освіти, культури, соціального захисту населення, благоустрою та земельних питань.

Також було заслухано звіти щодо стану виконання делегованих повноважень у сферах оборонної роботи та соціального захисту населення, затверджено плани заходів щодо організації та проведення акції «16 днів проти насильства», Міжнародного дня людей з інвалідністю в Дубов’язівські селищній раді та до Дня жертв голодомору.

З усіх питань прийняті відповідні рішення з урахуванням змін та доповнень, які були запропоновані членами виконавчого комітету.

Повний перелік рішень засідання буде розміщений на офіційному веб-сайті селищної ради у розділі "Виконавчий комітет".