ЗАВЕРШИЛА СВОЮ РОБОТУ 40 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ ДЕПУТАТІВ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 23.11.2023 11:05

23 листопада під головуванням очільника громади Леоніда БІЛИКА відбулася 40 сесія 8 скликання депутатів Дубов’язівської селищної ради.

Перед початком роботи усі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

На порядок денний було винесено 30 питань і завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, кожне з них було детально розглянуте та опрацьоване на спільному засіданні постійних комісій.

Депутати підтримали низку важливих змін до рішень селищної ради у сфері соціально-економічного розвитку, цивільного та соціального захисту населення, освіти, благоустрою та надання соціальних послуг мешканцям громади.

Також було розглянуто та схвалено ряд питань із землеустрою.

Повний перелік рішень сесії та результати поіменного голосування буде опубліковано на офіційному веб-сайті Дубов’язівської селищної ради.