З НАЙЩИРІШОЮ ВДЯЧНІСТЮ, ГОРДІСТЮ І ШАНОЮ ВІТАЮ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ - СВЯТОМ, ЯКЕ ВОІСТИНУ ВЖЕ СТАЛО ВСЕНАРОДНИМ!

Дата: 06.12.2023 08:50

З початку війни й надто в перші дні повномасштабного вторгнення ви стали для всього нашого народу надійним щитом на шляху ворога, який прийшов на українську землю, аби знищити наше майбутнє.

Ви продемонстрували небачену у світі військову винахідливість, професійність, силу духу та стійкість, які допомогли зробити неможливе – спинити багаточисельне вороже військо та завдати йому непоправних втрат. Учора – юристи, професійні військові, освітяни, судові охоронці, менеджери. Сьогодні – могутнє військо, яке є зразком для найсильніших армій світу.

Саме ви довели всьому світові, що відвага, самопожертва й непереможний характер – це вірна ознака українського війська як у часи відважних козаків, так і сьогодні.

Я вдячний кожному та кожній, хто у складі українського війська непохитно боронить кожен сантиметр української землі, щоденно вступаючи в запеклі бої з ворогом.

Бажаю всім українським воїнам якнайшвидше повернутися з Перемогою додому, живими та неушкодженими!

Вічна шана усім синам та донькам України, хто віддав свої життя в боротьбі за українську незалежність. Їхній подвиг назавжди в наших серцях!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні

З повагою,