ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ ЗАДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ВАЖЛИВОЇ МЕТИ
Дата: 08.12.2023 19:00
Кількість переглядів: 94
Сьогодні відбулося перше засідання Робочої групи з питання складання Плану відновлення і розвитку Дубов'язівської територіальної громади в рамках проекту "Раннє відновлення України", що фінансується Урядом Великої Британії
.
В ході зустрічі наш регіональний проектний радник Дмитро ЛУКІН ознайомив нас з етапами роботи та допоміг зібрати основні проблемні напрямки, які потрібно реалізувати в громаді.
Також було напрацьовано подальші напрями діяльності робочої групи.
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Спільними зусиллями наближаємо Перемогу та будуємо спроможну громаду!
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)
« повернутися