В ПРІОРИТЕТІ ВЛАДИ - СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА ЗАХИСНИКІВ ТА ЇХ РОДИН

Дата: 08.12.2023 20:02

📌Сьогодні заступник Дубов'язівського селищного голови Олена БОХАН взяла участь у форматному засіданні "круглого столу", яке відбулось у Конотопському міськрайонному центрі зайнятості.

💬Ключова тема зустрічі: надання соціальної допомоги та підтримки військовослужбовців та членів їх родин.

✅До наради були залучені також
представники громад Конотопського району, управління соціального захисту Конотопської районної державної адміністрації, фахівці Конотопського відділення безоплатної правничої допомоги та представники Конотопського ТЦК та СП.

👉В ході засідання обговорили ключові інструменти вирішення соціального та правового захисту воїнів і членів їх сімей та найбільш суттєві проблеми, з якими вони стикаються на шляху до реалізації своїх соціальних гарантій.

🤝За підсумками наради напрацьовано комплекс заходів, які будуть вжиті усіма сторонами зустрічі в межах визначених законом повноважень.