ДЛЯ ПОТРЕБ УКРАЇНСЬКИХ ЗАХИСНИКІВ ПЕРЕДАНО ПОТУЖНИЙ НОУТБУК

Дата: 15.12.2023 15:07

📌Сьогодні Дубов’язівським селищним головою Леонідом БІЛИКОМ передано потужний ноутбук для військової частини А3548 Повітряних Сил Збройних Сил України.

💪🇺🇦Впевнені, що він відмінно слугуватиме нашим хлопцям, котрі цілодобово захищають українське небо від ворожих дронів та ракет.

✅Також, за плідну співпрацю з військовими по забезпеченню виконання завдань за призначенням в умовах героїчного протистояння української нації російському військовому вторгненню очільник Дубов’язівської громади отримав від військових подяку.

🙏🇺🇦Леонід БІЛИК від імені всіх мешканців територіальної громади висловив вдячність захисникам за неймовірну витримку, безмежну силу та міць, котру вони демонструють, знищуючи в українському небі смертоносне вороже залізяччя і захищаючи життя мирних людей.

🇺🇦Слава Збройним Силам України!

🇺🇦Разом до перемоги!