АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 18.12.2023 20:05

В ході щотижневої апаратної наради Дубов'язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА з начальниками відділів та керівниками структурних підрозділів виконавчих органів окреслили низку завдань на поточний тиждень.

В пріоритеті - підтримка українських захисників, хід опалювального сезону у закладах соціальної сфери, діяльність закладів освіти та медицини.

Зважаючи на завершення календарного року, акцентовано увагу на своєчасній підготовці та подачі всієї необхідної звітної документації відповідно до напрямків діяльності кожного відділу та структурного підрозділу селищної ради.

Ще ряд питань робочого характеру було опрацьовано після визначення першочергових завдань для подальшого виконання.

За підсумками наради надано низку доручень та рекомендацій відповідним виконавцям.