З ПРИЙДЕШНІМ СВЯТВЕЧОРОМ!

Дата: 24.12.2023 18:02

🙌Святвечір — нагода забути про недорозуміння і провести час у колі родини. Хвилини проведені з близькими в цей день – найдорожчі, вони наповнюють серця теплом і радістю.

😔Нажаль, не всі українські родини не зможуть зібратися разом за святковим столом, бо багато кого Різдво застало на передовій, в окопах, у ворожому полоні. Однак у Святвечір ми всі будемо молитися за наших захисників, за мир у нашій країні. Щиро бажаємо, щоб наші військові повернулися додому здорові і з перемогою. І всі сімʼї возз’єдналися.

⭐Нехай же світло Різдвяної зірки зігріє теплом кожного українського захисника, кожну українську родину!

🙌🇺🇦Нехай Господь допоможе нам визволити рідну землю від ворога, принесе у наші домівки Перемогу, а добробут наші працьовиті руки забезпечать!

🇺🇦Зі Святвечором, дорогі земляки. Не забуваймо дякувати і допомагати тим, хто нас оберігає!

🇺🇦Слава захисникам та захисницям України!