ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 25.12.2023 09:05

Від щирого серця вітаю кожного з вас з Різдвом Христовим!

Щиро бажаю, аби у ваших оселях панував мир та спокій, теплі й радісні моменти сповнювали життя, а негаразди вас оминали. Щоб дні були наповнені чудесами, миром у душі та невичерпним джерелом віри у добро.

Безмежно дякую Збройним Силам за можливість святкувати Різдво в нашій незалежній Україні. Бажаю, щоб наступні свята всі мали змогу зустріти у своїх родинах. Нехай новонароджений Ісус наповнить ваші душі світлом і вірою у Перемогу, а усі наші воїни, які щодня, щогодини та щохвилини боронять нас та весь світ, якнайшвидше повернуться неушкодженими додому і в Україні запанують мир і спокій.

Нехай Різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає свято в сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки.

Щиро бажаю кожному з вас в ці святкові дні бути поруч зі своїми близькими, обійняти, побачити чи принаймні почути голос дорогих Вам людей.

Нехай Бог береже та благословить вас, ваші родини та Україну!

З повагою,

Дубов’язівський селищний голова Леонід Білик