КОЛИ ОДНА МЕТА СТАЄ РІЗДВЯНИМ ДИВОМ

Дата: 26.12.2023 13:49

⭐На Різдвяний святвечір мешканці с. Дубинка Гружчанського старостинського округу здійснили велику справу, яка нині є важливою як ніколи. Небайдужі жителі села під керівництвом місцевої мешканки Надії НАВРУЗОВОЇ організували своєрідний «колядний тур» населеним пунктом з метою збору коштів на підтримку Збройних Сил України, де виконували цілу плеяду пісенних колядних композицій із щирими побажаннями миру та щастя господарям, любові до України, сил нашим захисникам та незламної віри у велику перемогу.

👍В підсумку було зібрано 11 620 грн.

✅Ці кошти за спільною згодою будуть використані на придбання основ і подальшого виготовлення маскувальних сіток для українських воїнів, матеріалів для виготовлення окопних свічок, сухих продуктових заготовок, різноманітних смаколиків та багато іншого.

🤝Щира вдячність усім учасникам та організатору за вагомий внесок у наближення нашої української перемоги та допомоги Збройним Силам України.

🇺🇦Єднаймося заради однієї мети! Підтримуємо наших Героїв!

🇺🇦Слава захисникам та захисницям України!