ВІДБУЛАСЬ АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 08.01.2024 15:45

Сьогодні під головуванням заступника селищного голови Олени БОХАН пройшла перша у поточному році апаратна нарада з начальниками відділів та керівниками структурних підрозділів виконавчих органів, в ході якої останні прозвітували про основні напрямки своєї діяльності за перший у новому 2024 році робочий тиждень, виокремили проблемні питання у відповідних галузях й шляхи їх вирішення та визначили пріоритетні завдання на тиждень поточний.

Акцентували увагу на функціонуванні закладів соціальної сфери, медицини, освіти та культури. Наразі всі вони працюють в штатному режиму, з урахуванням конкретно визначених напрямків роботи та завдань.

Заслухано доповіді керівників відділів, визначено ряд найбільш проблемних завдань, що мають бути вирішені першочергово.

За підсумками роботи традиційно були надані відповідні доручення та необхідні рекомендації.