📢УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 31.01.2024 10:15

☝️Зважаючи на той факт, що кожне зі звернень мешканців Дубов’язівської територіальної громади на Урядову «гарячу лінію» в незмінному порядку переадресовується до виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради, а тематика великої кількості звернень за останні дні стосувалася отримання гуманітарної допомоги, то маємо надати наступні роз’яснення:

👉гуманітарна допомога для населення нашої громади видається гуманітарним штабом, що функціонує при виконавчому комітеті Дубов’язівської селищної ради лише у разі її надходження до гуманітарного штабу.

❗Просимо звернути увагу: це не державна допомога і вона не є обов’язковою! Ця допомога надається волонтерами та благодійними організаціями, в тому числі міжнародними.

☝️У разі надходження такої допомоги до гуманітарного штабу Дубов’язівської селищної ради у будь-якому вигляді (продукти харчування, гігієнічні засоби тощо), мешканці громади будуть обов’язково проінформовані та отримають таку допомогу.

❌Станом на 31 січня 2024 року у зв’язку з відсутністю для формування гуманітарних продовольчих та непродовольчих наборів видача гуманітарної допомоги населенню не здійснюється.

⚠️ЗАКЛИКАЄМО МЕШКАНЦІВ НАШОЇ ГРОМАДИ ЗВАЖАТИ НА ЦІ ОБСТАВИНИ І НЕ ЗАВАНТАЖУВАТИ ЗВЕРНЕННЯМИ УРЯДОВУ ГАРЯЧУ ЛІНІЮ!

✅ДОВІРЯЙТЕ ЛИШЕ ОФІЦІЙНІЙ ІНФОРМАЦІЇ!