ГЕРОЙ ВІДЗНАЧЕНИЙ ДЕРЖАВНОЮ НАГОРОДОЮ ПОСМЕРТНО

Дата: 01.02.2024 11:31

Указом Президента України «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку медаллю «За військову службу України» нагороджений (посмертно) старший солдат, уродженець с. Тернівка КАРАСЕНКО ЄВГЕНІЙ ВІКТОРОВИЧ.

Нагороду мамі полеглого Героя, Карасенко Тамарі Михайлівні, вручив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ.

Євгеній Вікторович Карасенко загинув 17 травня 2022 року в результаті ракетного обстрілу зі сторони країни-агресора смт. Десна Чернігівської області. Похований в рідному селі Тернівка.

Минулого року нагороджений (посмертно) нагрудним знаком «66 окрема механізована бригада Сухопутних військ».

Вічна пам’ять Герою!