БЛАГОДІЙНА ПІДТРИМКА ЗІГРІВАЄ ДИТЯЧІ СЕРДЕЧКА

Дата: 02.02.2024 18:40

👉Діти пільгових категорій Дубов’язівської територіальної громади отримали гуманітарну допомогу у вигляді зимових комплектів дитячого одягу від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

✔Для довідки: з кінця 2023 року вищевказані організації запланували та здійснюють видачу близько 110 000 наборів дитячого зимового одягу сім’ям по всій Україні.

✅Комплекти отримують родини з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах; зазнали гендерно зумовленого насильства; виховують дітей з інвалідністю; є внутрішньо переміщеними особами; а також прийомні родини, дитячі будинки сімейного типу та інші.

🤝Така підтримка є надважливою для тих, хто її потребує, щоб із комфортом пережити морозну зиму.

🇺🇦То ж, щиро вдячні UNICEF та USAID Ukraine - USAID Україна за співпрацю та підтримку!