ФУТБОЛЬНІ ВИХІДНІ ТРИВАЮТЬ: ПРОЙШОВ ІІІ ТУР РАЙОННОГО ЧЕМПІОНАТУ З ФУТЗАЛУ

Дата: 05.02.2024 08:09

📌Чемпіонат Конотопського району з футзалу - 2024 в самому розпалі і емоції тримають високий градус напруги.

👉Минув ІІІ тур і його результати мають наступну картину: ФК "Віталія" (с. Чернеча Слобода) впевнено рухається вперед, здолавши у напруженому двобої ФК "Ветеран" (м. Конотоп) з рахунком 9-3; дві наших команди, ФК "Дубов'язівська територіальна громада" та ФК "Лотос" (с. Курилівка), цього разу зіграли між собою і перемогу здобули хлопці "громади", завершивши гру рахунком 5-1.

👉Команди суперників, ФК "Слобода" (м. Конотоп) та ФК "Юніори" (м. Конотоп) теж зіграли між собою, але в нічию, 2-2.

👏Щиро вітаємо команди! Дякуємо за цікаву та насичену гру! Бажаємо наснаги та успіхів у наступних матчах Чемпіонату!

🤝Подяка незмінним спонсорам наших команд: депутату селищної ради Богдану ДУМЕНКУ, директору ТОВ "ВЕСНА-АГРО" Миколі ХУДЕНКУ та керівництву Дубов'язівської селищної ради.