МИНУВ IV ТУР РАЙОННОГО ЧЕМПІОНАТУ З ФУТЗАЛУ

Дата: 12.02.2024 07:58

📢Тривають футбольні баталії між командами групового турніру Чемпіонату Конотопського району з футзалу - 2024.

👉Позаду вже IV тур і його результати такі: у напруженому поєдинку ФК "Віталія" (с. Чернеча Слобода) здолала ФК "Дубов'язівська територіальна громада" з рахунком 4-3.

✅Наразі "Віталія" очолює турнірну таблицю за результатами попередніх переможних турнірів.

👉ФК "Лотос" (с. Курилівка) здобув впевнену перемогу над ФК "Слобода (м. Конотоп) з рахунком 9-7; а команди ФК "Ветерани (м. Конотоп) та ФК "Юніори" (м. Конотоп) зіграли в якості суперників з рахунком 2-5 на користь останніх.

👏Вітання усім командам! Дякуємо за цікаву та насичену гру! Бажаємо наснаги та успіхів у наступному матчі Чемпіонату!

🤝Подяка незмінним спонсорам наших команд: депутату селищної ради Богдану ДУМЕНКУ, директору ТОВ "ВЕСНА-АГРО" Миколі ХУДЕНКУ та керівництву Дубов'язівської селищної ради.