НОВИЙ КОМАНДУВАЧ СИЛ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ЗСУ ІГОР ПЛАХУТА: «ЗАВЖДИ БУВ І ЗАЛИШАЮСЯ ВІРНИМ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ!»

Дата: 12.02.2024 11:32

Новий командувач Сил територіальної оборони ЗСУ Ігор Плахута опублікував заяву на сайті Сил територіальної оборони ЗСУ.

«Завжди був і залишаюся вірним Українському народові, і для мене найвище завдання – захищати нашу державу і незалежність України у Великій Війні. Впевнений, зможемо досягти Українських цілей – всі разом!»

«З честю прийняв наказ очолити Сили Територіальної оборони Збройних Сил України»

«Вдячний усім, хто бʼється заради України в Силах оборони нашої держави! Завжди залишаюся вірним Присязі!»

Що відомо про нового командувача?

- З перших днів повномасштабної війни знаходився на фронті, безпосередньо на передовій, в тому числі на складних напрямках.

- Обіймав посаду заступника командувача Сил спеціальних операцій Збройних сил України.

- Майже рік виконував обов’язки заступника командувача оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця”.

- Особисто керував підготовкою та обороною міста Куп’янськ під постійним вогневим тиском противника.

- Здійснював керівництво підготовкою рубежів оборони та їх фортифікаційного обладнання, побудовою оперативного рубежу оборони, відсічних рубежів та кругової оборони міста.

- Займався організацією та керівництвом діями з формування та підготовки резервів для операцій на передовій, що забезпечили нашим військам перевагу в боротьбі з агресором.

- У стислі терміни організовував та здійснював керівництво заходами щодо створення та підготовки резервів ОСУВ Хортиця, ОТУ Лиман, ОТУ Соледар та здійснював керівництво їх діями під час виникнення загроз у визначених смугах оборони.