А ПАМ’ЯТЬ ЖИТИМЕ КРІЗЬ РОКИ

Дата: 15.02.2024 13:46

Сьогодні з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулися покладання квітів до пам’ятних дошок воїнів-афганців МИКОЛИ ОВДІЄНКА та МИКОЛИ КУРСОВА у смт. Дубов’язівка та пам’ятного знаку воїну-інтернаціоналісту ВАЛЕРІЮ ГАРКУШІ у с. Грузьке за участі Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА, заступника селищного голови Олени БОХАН, начальника відділу культури та туризму виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради Тетяни ОСАДЧОЇ та старости Гружчанського старостинського округу Лілії ГРАДУН.

Ми не маємо права забувати ту страшну трагедію далекої війни, в якій приймали участь багато наших земляків.

Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну тисячі воїнів-афганців вирушили добровольцями на фронт. Вони і сьогодні захищають нашу Батьківщину у лавах Збройних Сил України, боронячи цілісність та незалежність нашої держави, оберігаючи спокій у наших домівках.

Щира вдячність та низький їм уклін!

З глибокою шаною схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув…. Герої навіки залишаться в нашій пам’яті!