ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Дата: 16.02.2024 11:30

📌22 лютого 2024 року з 14:00 до 19:00 та 23 лютого 2024 року з 10:00 до 15:00 у Конгрес-центрі СумДУ (м. Суми) відбудеться форум вакансій "Твоя робота", де підприємці матимуть змогу особисто поспілкуватися з потенційними кандидатами, презентувати свій бренд роботодавця, представити вакансії та розповісти про свою компанію.

👉Форум буде складатися з трьох локацій: лекціної зони, консультативної зони та зони роботодавців. У зоні роботодавців для кожного бізнесу буде організовано власний інфо поінт, обладнаний столом, стільцями для представників підприємства та для кандидатів, інформаційною табличкою.

📍Реєстрація на форум проходить за посиланням: https://forms.gle/b1Abz2NnwqVAZX2z9

✅Даний захід організований Громадською організацією "Полтавська платформа" та проєктом Дія.Бізнес спільно з БО "Світло надії" в рамках проєкту "Програма економічної стійкості України", що реалізується в партнерстві з місією JERU (міжнародні неурядові організації Welthungerhilfe та Concern Worldwide).