ЧЕРГОВИЙ ЕТАП У РЕАЛІЗАЦІЇ ПЛАНУ ВІДНОВЛЕННЯ І РОЗВИТКУ НАШОЇ ГРОМАДИ ПРОЙДЕНО: КЛЮЧОВІ ТЕЗИ ЗУСТРІЧІ

Дата: 16.02.2024 15:00

📍Нещодавно відбулося третє засідання Робочої групи з розробки Плану відновлення і розвитку Дубов'язівської селищної територіальної громади в режимі онлайн.

👉Дана діяльність реалізується у нашій громаді в рамках грантового проєкту "Раннє відновлення України" та фінансується коштом уряду Великої Британії. Захід є однією з активностей проєкту Good Governance Fund “Планування відновлення в громадах”, що реалізується Abt Britain та ТОВ “КПМГ-Україна” за підтримки уряду Великої Британії (UK International Development).

✅Регіональний радник проекту Дмитро ЛУКІН презентував попередні напрацювання та бачення розвитку громади очима мешканців. Спільно з членами робочої групи визначили пріоритетні напрями відновлення громади та напрацювали 39 проєктних ідей. Їх реалізація спрямована на зміцнення стійкості та процвітання громади.

🤝Щиро вдячні пану Дмитру за фахову експертну підтримку! Далі - доопрацювання деяких питань, внесення актуальних проектів до системи DREAM та винесення документу на розгляд чергової сесії Дубов'язівської селищної ради.

🇺🇦Разом до Перемоги!