«РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО»: НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ НАШОЇ ГРОМАДИ ЗМАГАЛИСЬ В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРОЄКТУ

Дата: 17.02.2024 08:05

📍16 лютого на базі Дубов’язівського ліцею відбувся ІІ етап проєкту «Пліч-о-пліч» Всеукраїнські шкільні ліги, який проходить за ініціативи Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО.

👉Головна мета проєкту - створити атмосферу спортивного свята серед учнів шкіл нашої територіальної громади, а також збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя та показати, що зі звичайної шкільної команди можна виховати команду майстрів, які будуть підкорювати світові олімпійські п’єдестали.

✅На заході були присутні гості: заступник Дубов’язівського селищного голови Олена БОХАН та голова організаційного комітету, начальник відділу освіти, молоді та спорту Дубов’язівської селищної ради Юрій БІЛАН.

😥Учасники змагань вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять всіх, хто віддав своє життя через вторгнення рф в Україну.

🧒👧Участь у змаганні взяли найсильніші та найспритніші команди хлопців і дівчат- учнів закладів освіти Дубов’язівської селищної ради: Гружчанського НВК, Курилівського НВК, Чернечослобідського НВК та Дубов’язівського ліцею.

👨‍⚖Головний суддя - Віктор Сергійович Стеценко - ознайомив учасників змагань з умовами гри.

😃Всі присутні стали свідками справжнього волейболу з сильними подачами, довгими розіграшами, міцними блоками та отримали масу позитивних емоцій.

👉За підсумками змагань остаточно сформувались наступні результати: І місце здобули команди хлопців і дівчат Дубов’язівського ліцею, ІІ місце посіли команди хлопців і дівчат Курилівського НВК, ІІІ місце здобули команди дівчат і хлопців Чернечослобідського НВК.

👏Щиро вітаємо всіх учасників змагань! Ви найкращі!

🤝Висловлюємо подяку організаторам та всім, хто доклав зусиль аби ці змагання пройшли на високому рівні!