ВІДБУВСЯ V ТУР РАЙОННОГО ЧЕМПІОНАТУ З ФУТЗАЛУ

Дата: 19.02.2024 10:22

👉Позаду футбольні баталії 5-го групового туру Чемпіонату, за підсумком якого маємо такі результати: ФК «Віталія» (с. Чернеча Слобода) забезпечила собі лідерство, здолавши у напруженій боротьбі ФК «Юніори» (м. Конотоп) з рахунком 0-5; ФК «Дубов’язівська територіальна громада» технічно «перемогла» ФК «Слобода» (м. Конотоп) 0-3, так як остання не з’явилась на гру; ФК «Лотос» (с. Курилівка) поступився ФК «Ветерани» (м. Конотоп) 7-3.

✅Загалом, підсумовуючи усі 5 турів, турнірна таблиця групи «А» виглядає наступним чином: лідирує ФК «Віталія» (с. Чернеча Слобода), друге місце впевнено тримає ФК «Дубов’язівська територіальна громада», трійку лідерів замикає ФК «Юніори» (м. Конотоп), ФК «Слобода» (м. Конотоп) та ФК «Ветерани» (м. Конотоп) займають 4 та 5 місця відповідно, а замикає список ФК «Лотос» (с. Курилівка).

👏Дякуємо усім гравцям команд-учасниць за результативну, цікаву та насичену гру!

🤝Традиційно подяка незмінним спонсорам наших команд: депутату селищної ради Богдану ДУМЕНКУ, директору ТОВ "ВЕСНА-АГРО" Миколі ХУДЕНКУ та керівництву Дубов'язівської селищної ради.