ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 21.02.2024 14:55

📌Сьогодні відбулось чергове засідання виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради.

😥Перед початком роботи всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

👉Продовжуючи роботу, члени виконкому ознайомились з порядком денним та опрацювали винесені на розгляд питання.

✅Зокрема, схвалено внесення змін до програми соціально-економічного розвитку та бюджету Дубов’язівської територіальної громади, підтримано низку рішень у сфері соціального захисту населення, що стосувались надання безоплатних, платних та диференційованих послуг громадянам відділеннями Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг Дубов’язівської селищної ради» та призначення і виплати компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги.

✅Крім цього, члени засідання заслухали звіт про підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті Дубов’язівської селищної ради за 2023 рік, розглянули питання, що стосувалися діяльності відділу «Центр надання адміністративних послуг» та служби у справах дітей виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради.

🤝Загалом, засідання виконавчого комітету пройшло конструктивно, злагоджено і результативно.

📢Повний перелік рішень буде додатково опубліковано на офіційному сайті селищної ради у розділі «Виконавчий комітет».