ВІДБУЛИСЬ ВИЇЗНІ ОСОБИСТІ ПРИЙОМИ КЕРІВНИЦТВА СЕЛИЩНОЇ РАДИ У СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ

Дата: 28.02.2024 14:13

📌Сьогодні Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК та заступник селищного голови Наталія ГАРЯЧА провели виїзні особисті прийоми громадян у Курилівському, Шпотівському та Чернечослобідському старостинських округах.

👉В ході зустрічей із жителями сіл опрацьовано ряд звернень від мешканців щодо забезпечення твердим паливом, роз’яснень щодо гуманітарної допомоги, благоустрою населених пунктів, надання медичних послуг, виділення земельних ділянок та забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб.

🖋Частина питань мала консультаційний характер.

✅Мешканці населених пунктів мали змогу поспілкуватися безпосередньо із керівництвом селищної ради та отримати змістовні роз’яснення по кожному зі звернень.

📍Ті ж питання, які потребували додаткового вивчення, взяті очільником громади та заступником на особистий контроль і згідно них будуть надані відповідні доручення виконавцям для їх розгляду та подальшого вирішення.