Дубов’язівська територіальна громада
Конотопського району Сумської області

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 01.03.2024 09:07
Кількість переглядів: 55

Фото без опису

 

Повідомлення

про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

01.03.2024

 

1. Повна назва документа державного планування:

«Генеральний план з планом зонування території с. Курилівка Дубов’язівської селищної ради Конотопського району Сумської області», в. т. числі звіт СЕО».

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Дубов’язівська селищна рада Конотопського району Сумської області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення:

- на офіційному веб-сайті Дубов’язівської селищної ради: https://dbv-gromada.gov.ua/

- в публічних місцях на дошці оголошень біля адміністративної будівлі Дубов’язівської селищної ради в с-щі Дубов’язівка (вул. В. Глуховця, 8) та в с. Сім’янівка (вул. Центральна, 64), біля будівлі старостинського округу №3 в с. Курилівка (вул. Слави, 2).

Дата подання Генерального плану з планом зонування території с. Курилівка Дубов’язівської селищної ради Конотопського району Сумської області, в. т. числі звіт СЕО, повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО на офіційному веб-сайті Дубов’язівської селищної ради: https://dbv-gromada.gov.ua/ 1 березня 2024 року. Розміщення в публічних місцях – 1 березня 2024 р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та заяви про визначення обсягу СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання відбудуться 02.04.2024 року о 15 годині в адміністративній будівлі Дубов’язівської селищної ради в с. Сім’янівка, по вул. Центральна, 64.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: виконавчий комітет Дубов’язівської селищної ради (с. Сім’янівка, вул. Центральна, 64), веб-сайт: https://dbv-gromada.gov.ua/, +38(067)194-16-94, Ковбань Олег Анатолійович).

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: виконавчий комітет Дубов’язівської селищної ради (с. Сім’янівка, вул. Центральна, 64, веб-сайт: https://dbv-gromada.gov.ua/, +38(067)194-16-94, Ковбань Олег Анатолійович).

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

Пропозиції, що подаються, повинні містити обґрунтування з врахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується документа державного планування «Генеральний план з планом зонування території с. Курилівка та звіт про стратегічну екологічну оцінку оприлюднено на офіційному веб-сайті Дубов’язівської селищної ради веб-сайту: https://dbv-gromada.gov.ua/.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення і триває до 02.04.2024 включно.

 

ДОДАТКИ:

Пояснювальна записка

Звіт СЕО

Генеральний план


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь