ФУТБОЛЬНІ ВИХІДНІ ТРИВАЮТЬ!

Дата: 11.03.2024 12:51

📢Вже позаду чергова низка ігор другого кола Чемпіонату Конотопського району з футзалу - 2024 і ось, який результат маємо станом на зараз👇:

👉ФК "Віталія" (с. Чернеча Слобода) продовжує відстоювати свої лідируючі позиції. Цього разу "віталійці" зіграли з ФК "Слобода", де після результативного двобою здолали його з рахунком 5-4;

ФК "Лотос" (с. Курилівка) провів гру з ФК "Юніори" (м. Конотоп), в якій поступився супернику з рахунком 10-3; в підсумку, між собою зіграли команди ФК "Слобода" та ФК "Юніори" (м. Конотоп), де перемогу здобули "юніори"- 11-4.

🤝За традицією, командам - вітання і подальших успіхів у наступних матчах, а подяка за незмінну підтримку нашим спонсорам: депутату селищної ради Богдану ДУМЕНКУ, директору ТОВ "ВЕСНА-АГРО" Миколі ХУДЕНКУ та керівництву Дубов'язівської селищної ради.